E-Mail | 
english
german
piex rent car

Piex Rent A Car İzmir Müşteri Hizmetleri

+90 232 251 11 12

online-rezervasyon
Alış Yeri:
Teslim Yeri:
Alış Tarihi:
alis-tarihi
İade Tarihi:
alis-tarihi
Piex Rent A Car İzmir :
Telefon : +90 232 251 11 12
Faks : +90 232 251 30 33
Mobil : +90 533 777 71 35
E-Mail : info@piex.com.tr
Adres : Atıfbey Mah.Etiler Cad No:27 Gaziemir / İZMİR
İzmir Oto Kiralama > Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Piex Rent a Car hakkında kurumsal bilgiler

2001 Yılından bu yana tekstil saatçilik sektöründe perakende satış mağazalarıyla hizmet veren PIEX grup 2007 yılında icraatlarına araç kiralama hizmetini ekleyerek eksikliğini gördüğü kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet anlayışını araç kiralama sektörüne kazandırmayı vizyon edinmiştir.

Bu vizyon la yola çıkan kuruluşumuz ekonomik, orta, lüks ve arazi araçlarından oluşan filosuyla sektördeki yerini almıştır.
Münferit kiralamanın yanında değerli kurumsal müşterilerine uzun dönem ve dönemsel pratik kiralama seçenekleri sunmuştur.

Ülkemiz ekonomisinin bireylerin ve şirketlerin Olumlu, olumsuz etkilendiği özel durumlarda müşterilerine sunduğu farklı kiralama modelleriyle hem müşterisine kolaylık hem sektöre yenilikçi fikirler sunarak yapıcı ve öncü tavrını göstermiştir.
İzmirin turistik ve ticari değerlerini sentezleyip önce yaşadığımız şehirde daha sonra ülkemizde araç kiralamanın zorluklardan ibaret olmadığı % 100 müşteri memnuniyetine dayalı kullanıcı için tamamen kolaylık ve keyif anlamını PIEX markasıyla sağlamayı amaç edinmiştir. Firmamız 2010 yılında İzmir cennet yerlerinden biri olan Seferihisar sığacıkta Teos marina içerisinde İzmir deki 3. şubesi ile bu gelecek vadeden yavaş şehir projesine katkıda bulunmak amacının yanı sıra müşterilerinin transfer ile beraber araç kiralama hizmetlerine burada  kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktadır.

Piex Rent A Car - 2011